| 17. novembril korraldas meesteklubi Laagri Kultuurikeskuses eakate tantsuõhtu. Pooled klubi meestest osalesid kas koos abikaasade või tantsupartneritega. Kutsutud olid ka Pihlamarja prouad ja Saue linna naisteklubi esindajad. Mõlemalt poolt oli kohal soliidne esindus. Õhtu möödus meeleolukalt. Muusikat tegi ansambel Saks ja Soni. Tantsuhuvilised nautisid jalakeerutust, kes aga tantsida ei soovinud, kuulas muusikat, mekkis kohvi ja küpsiseid. Vahelduseks tantsule viis Mati Tartu läbi variantvastustega humoorika viktoriini. Kõik osalenud laudkonnad said magusa autasu. Tundus, et õhtuga jäädi igati rahule. | ||
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|